CyprusEnglish

آزمون ورودی زبان انگلیسی دانشگاه آیدین استانبول AYDIN

دانشگاه آیدین استانبول ترکیه

آزمون ورودی زبان دانشگاه آیدین استانبول بر اساس آزمون تعیین سطح دانشگاه کمبریج (CEPT) بوده که بصورت کامپیوتری برگزار شده و شامل 25 سوال لیسنینگ و درک مطلب هست. برای پاسخگویی به سوالات این آزمون باید از دانش لغت و گرامر خوبی برخوردار باشین و نمونه سوالات CEPT رو تمرین کنین.

دانشجویان باید نمره B2 (فوق متوسط) و بالاتر رو در این آزمون کسب کنن.

تاریخ آزمون زبان دانشگاه AYDIN

ترم پاییز 2024

مقطع کارشناسی – هنوز اعلام نشده

مقطع کارشناسی ارشد، دارو، دندان و پزشکی – هنوز اعلام نشده

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه آیدین

برای مشاهده نمونه آزمون زبان دانشگاه آیدین استانبول روی لینک زیر کلیک کنین:

نمونه سوال آزمون زبان دانشگاه آیدین استانبول

تو آزمون قبول میشی؟

اگر میخوای متوجه بشی که با سطح فعلی زبانت در آزمون قبول میشی یا نه کافیه به این 25 تا سوال جواب بدی. تمام سوالات این تست از آزمون های اخیر دانشگاه های قبرس و ترکیه هست. در صورتیکه کمتر از 50 بشی به احتمال خیلی زیاد آزمون رو قبول نمیشی (ترم زبان)، اگر بین 50 تا 74 بشی احتمالا PC میشی (1 تا 3 واحد پیش نیاز زبان)، و اگر بالای 75 بشی به احتمال زیاد آزمون رو پاس میکنی.

دوره آمادگی آزمون زبان دانشگاه‌های ترکیه

اگر میخوای حتماً در آزمون زبان دانشگاه قبول بشی و هزینه دلاری برای ترم زبان پرداخت نکنی، دوره های خصوصی ما قبولی شما رو تضمین میکنه.

مشاهده

مختصری درباره دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه آیدین استانبول، واقع در ترکیه، یک مؤسسه برجسته آموزش عالی بوده که به نوآوری و برتری علمی متعهد هست. این دانشگاه در سال 2007 تأسیس شده و مجموعه ای گسترده از سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رو در رشته های مختلف از جمله مهندسی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و علوم بهداشتی ارائه میده. با امکانات پیشرفته، اعضای هیأت علمی برجسته و محیط یادگیری پویا، دانشگاه آیدین استانبول دانشجویان رو با دانش، مهارت ها و تجربیات لازم برای موفقیت در جایگاه جهانی آماده میکنه.

رتبه بندی دانشگاه AYDIN در سال 2024

جایگاه 801 – 1000 در جهان بر اساس رتبه بندی Times Higher Education

جایگاه 50 در کشور ترکیه بر اساس رتبه بندی EduRank