CyprusEnglish

آزمون ورودی زبان انگلیسی دانشگاه خاور نزدیک قبرس NEU

دانشگاه خاور نزدیک قبرس NEU

آزمون ورودی زبان دانشگاه NEU در یک مرحله و به صورت تستی برگزار میشه. این آزمون در مقطع کارشناسی دارای 100 الی 120 سوال گرامر، لغت و درک مطلب بوده و در 140 دقیقه انجام میشه. سطح سوالات امتحان ورودی زبان دانشگاه خاور نزدیک قبرس بین Intermediate (متوسط) و Advanced (پیشرفته) بوده و نمره منفی نداره. بطور کلی با دانش کافی در حوزه گرامر و لغت میتونین در این آزمون نمره قابل قبولی کسب کنین. این آزمون برای مقاطع کارشناسی ارشد و رشته های پزشکی از سطح بالاتری برخوردار بوده و شامل 60 الی 70 سوال تستی هست که در 120 دقیقه برگزار میشه.

توجه: طی 2 سال گذشته سطح آزمون ورودی دانشگاه خاور نزدیک قبرس بالا رفته و با سطح زبان متوسط قادر به کسب نمره 75 در این امتحان نخواهید بود.

تاریخ آزمون زبان دانشگاه NEU

ترم بهار 2024

مقطع کارشناسی – جمعه 9 فوریه 2024 معادل 20 بهمن 1402

مقطع کارشناسی ارشد، دارو، دندان و پزشکی – پنجشنبه 8 فوریه 2024 معادل 19 بهمن 1402

ترم پاییز 2024

مقطع کارشناسی – هنوز اعلام نشده

مقطع کارشناسی ارشد، دارو، دندان و پزشکی – هنوز اعلام نشده

نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه NEU

برای دریافت نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه NEU روی لینک های زیر کلیک کنین:

دانلود نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه NEU – دارو، دندان، فوق

دانلود نمونه سوالات آزمون زبان دانشگاه NEU – لیسانس

تو آزمون قبول میشی؟

اگر میخوای متوجه بشی که با سطح فعلی زبانت در آزمون قبول میشی یا نه کافیه به این 25 تا سوال جواب بدی. تمام سوالات این تست از آزمون های اخیر دانشگاه های قبرس هست. در صورتیکه کمتر از 50 بشی به احتمال خیلی زیاد آزمون رو قبول نمیشی (ترم زبان)، اگر بین 50 تا 74 بشی احتمالا PC میشی (1 تا 3 واحد پیش نیاز زبان)، و اگر بالای 75 بشی به احتمال زیاد آزمون رو پاس میکنی.

دوره آمادگی آزمون زبان دانشگاه‌های قبرس شمالی

اگه میخوای حتماً در آزمون زبان دانشگاه قبول بشی و هزینه دلاری برای ترم زبان پرداخت نکنی، دوره های خصوصی ما قبولی شما رو تضمین میکنه.

مشاهده

مختصری درباره دانشگاه خاور نزدیک قبرس

دانشگاه خاور نزدیک (NEU) یک موسسه آموزشی خصوصی و بزرگ واقع در قبرس شمالی هست. این دانشگاه در سال 1988 تاسیس شده و طیف گسترده ای از رشته ها را به بیش از 20000 دانشجو از بیش از 70 کشور ارائه میده. این دانشگاه دارای 16 دانشکده، 4 مدرسه فنی و حرفه ای، 2 دبیرستان و 4 مدرسه تحصیلات تکمیلی هست. این دانشگاه به دلیل هویت منحصر به فرد بین المللی و تعهد به تعالی در آموزش، یادگیری و تحقیق در کشور قبرس معروف هست.

رتبه بندی دانشگاه NEU در سال 2024

جایگاه 601 – 800 در جهان بر اساس رتبه بندی Times Higher Education

جایگاه 4 در کشور قبرس بر اساس رتبه بندی EduRank