CyprusEnglish

بخش Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه

در این قسمت با بخش شنیداری (لیسنینگ) آزمون زبان دانشگاه های EMU ، CIU و NEU قبرس و BAU و AYDIN ترکیه آشنا شده و نمونه سوالات و منابع آموزشی مورد نیاز برای قبولی در این امتحان رو معرفی میکنیم.

معرفی کامل بخش Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه

بخش Listening (مهارت شنیداری) آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه معمولاً از 15 الی 20 سوال یک نمره ای تشکیل شده و شامل سه یا چهار قسمت هست. در تمامی قسمت ها، مکالمات صوتی دو بار پخش میشه و در صورتیکه شما چیزی رو به درستی متوجه نشدین، شانس شنیدن مجدد اون قسمت رو خواهید داشت.

در قسمت اول بخش Listening غالباً مکالمه ای رو میشنوین و بر اساس اطلاعات ارائه شده باید پاسخ های درست رو در جاهای خالی سوال بنویسین. دیکته صحیح کلمات در این قسمت در نمره شما تاثیر داره.

قسمت های بعدی به طور معمول شامل سوالات چند گزینه ای بوده و باید بعد از شنیدن مکالمه بین دو نفر مثل مصاحبه، مکالمه بین دو دوست و یا مکالمه تلفنی پاسخ صحیح رو انتخاب کنین.

نمونه سوالات بخش Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه

دوره آمادگی آزمون زبان دانشگاه‌های قبرس و ترکیه

اگر میخوای حتماً در آزمون زبان دانشگاه قبول بشی و هزینه دلاری برای ترم زبان پرداخت نکنی، دوره های خصوصی ما قبولی شما رو تضمین میکنه.

مشاهده

منابع آموزشی و تمرین بخش Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه

در این قسمت منابع آموزشی و نمونه تست های مورد نیاز برای تمرین بخش Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس و ترکیه رو برای شما فراهم کردیم. برای دریافت فایل ها روی لینک دانلود کلیک کنین.

تمرین Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس

دانلود تمرین بخش لیسنینگ – تست اول

دانلود فایل صوتی تست اول – قسمت 1

دانلود فایل صوتی تست اول – قسمت 2

تمرین دوم Listening آزمون زبان دانشگاه های قبرس

دانلود تمرین بخش لیسنینگ – تست دوم

دانلود فایل صوتی تست دوم – قسمت 1

دانلود فایل صوتی تست دوم – قسمت 2